Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/utwswidn/public_html/include/db.php on line 3

 

 

 

 

MIŁEGO

DNIA

 

==============

 biuro od IX do VI czynne w środy

w godz. 10.00 - 13.00

 


nr konta ŚUTW

97 2030 0045 1110 0000 0140 6120 

 

 

 

 

 

2012

 

SZANTY - NASZ WIELKI SUKCES !!!

 

16 listopada 2012 r., pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Świdnicy, odbyła się druga edycja Przeglądu Piosenki Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Hasłem przewodnim wszystkich edycji jest "Piosenka jest dobra na wszystko". Formuła jest jednak tak pomyślana, żeby w każdej edycji był inny rodzaj wykonywanych utworów. W tym roku śpiewaliśmy szanty i szeroko pojęte piosenki żeglarskie.

więcej

 

Po tym wielkim sukcesie Pani Prezes Krystyna Lasek napisała List Gratulacyjny, który można przeczytać >>> tutaj

 

Galeria odsłania się po kliknięciu na dowolne zdjęcie

 

 


 

 

Nasz pierwszy Jubileusz

 

TO JUŻ PIĘĆ LAT!

Pierwszy jubileusz Świdnickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

 

Dzień 15 października br., to dzień szczególnie ważny w historii Świdnickiego  Uniwersytetu Trzeciego Wieku. To dzień bardzo ważny nie tylko dla całego Stowarzyszenia jako organizacji, ale również, a może przede wszystkim, dla ludzi. I to zarówno dla tych, którzy działają w nim od początku, jak i dla tych, którzy może dopiero niedawno znaleźli tusposób na samorealizację.

Pięć lat działalności szybko minęło. Ten pierwszy, mały jubileusz jest świetną sposobnością do pokazania naszego, naprawdę dużego dorobku. Zresztą już przez cały miniony rok akademicki odbywały się różne imprezy związane z jubileuszem.

 

więcej

 

Galeria odsłania się po kliknięciu na dowolne zdjęcie

 


 

 

 

 

 

 

 

Nasi partnerzy Strona główna Federacja Zarząd Aktualności Plan zajęć Wycieczki Liderzy Statut Kultura Sprawozdania
  •