to przestrzeń dla ludzi
  • aktywnych
  • twórczych
  • chcących się rozwijać

ul. Rynek 39 pok. 26
w Miejskim Centrum Wspierania Inicjatyw
58-100 Świdnica

Prezes   513 005 811

sutw.swidnica@gmail.com

biuro i kasa czynne we wtorki i środy w godz. 10.00 – 14.00

Koncert świąteczno-noworoczny w ŚUTW

Trochę z obawami, ale udało się zorganizować tradycyjne spotkanie świąteczno-noworoczne. Te obawy wynikały oczywiście z ciągle trwającej sytuacji pandemicznej. Stąd ograniczona ilość uczestników i pewne obostrzenia. Spotkanie odbyło się po raz pierwszy w Centrum Wspierania Inicjatyw Miejskich.

„W darze dajemy wam dzisiaj nasze głosy, nasze serca i nasze najlepsze  myśli, życząc, aby radość i pokój płynące z betlejemskiego żłobka trwały w was i w nas, a nowy rok przyniósł wiele dobra i pięknych chwil” – powiedział prowadzący zespół Jan Starek.

Zespół jak zwykle przygotował starannie i nieszablonowo dobrany repertuar. Były więc kolędy tradycyjne, śpiewane chętnie przez wszystkich uczestników, ale też zupełnie nowe, przejmujące w swym przekazie jak np. Wolne krzesło przy stole” czy „List do  świętego Mikołaja”. 

W przerwie została wyświetlona ze specjalnym podkładem muzycznym prezentacja multimedialna, przygotowana przez Jana Starka, pt. Przeżyjmy to jeszcze raz”.  W ciekawej formie przedstawiała ona ważniejsze wydarzenia z życia ŚUTW w minionym roku.

Po przerwie dalsze, niesamowite kolędowanie i przepiękne piosenki. Były też oczywiście podziękowania i wyróżnienia. Słowa szczególnego podziękowania i uznania ze strony Prezesa ŚUTW oraz prowadzącego zespół Jana Starka zostały skierowane do Danusi Zoń – „klawiszowca” Jesiennej Gamy. Jak podkreślił  Jan Starek, wkład wręcz mrówczej pracy Danusi w jakość muzyczną zespołu jest absolutnie nie do przecenienia.

Zespół pożegnał się z publicznością piosenką „Przekażmy sobie znak pokoju”, co, jak widać na zdjęciach, wywołało przepiękną reakcję, czyli wstanie i serdeczne trzymanie się za ręce. 

Obyśmy w przyszłym roku znów mogli się spotkać, a zapewniam, że Jesienna Gama znów da wam radość i poruszy wasze serca

Jan Starek

Informacje

KRS  0000275666

 

biuro i kasa czynne 

we wtorki i środy 
w godz. 10.00 – 14.00

 nr konta ŚUTW
97 2030 0045 1110 0000 0140 6120

Nasi partnerzy

to przestrzeń dla ludzi
  • aktywnych
  • twórczych
  • chcących się rozwijać

ul. Rynek 39 pok. 26
w Miejskim Centrum Wspierania Inicjatyw
58-100 Świdnica

Prezes   513 005 811

sutw.swidnica@gmail.com

biuro i kasa czynne we wtorki i środy w godz. 10.00 – 14.00