Czas świąt Narodzenia Pańskiego oraz Nowego Roku jest szczególny. Wyzwala on bardzo ciepłe emocje i naturalne jest, że ludzie chcą dzielić się nimi, spotykając się przy różnych okazjach.
Stało się już tradycją, że na początku roku członkowie ŚUTW spotykają się w klubie „Bolko”, aby porozmawiać, pokolędować, obdarować się serdecznościami i po prostu ze sobą pobyć. Dlatego też rekordowa liczba członków (140 osób) wzięła udział w tegorocznym spotkaniu.
Zostało ono otwarte przez zespół Jesienna Gama piękną pastorałką „Bóg się narodził”.
Potem miał miejsce mały koncert zespołu, który potwierdził swój wysoki poziom. Prowadzący Jesienną Gamę Jan Starek szczególnie zwrócił piosenkę pt. „Wolne krzesło przy stole” (można jej posłuchać w oryginale >>> tutaj). Dodać trzeba, że piosenki te były ilustrowane specjalnie dobranymi slajdami, które dodatkowo wzmacniały ich przekaz.
Dalszą część spotkania wypełniło wspólne kolędowanie przeplatane przerwami na kosztowanie pysznych ciast, kawę i herbatę no i oczywiście… pogadanie.