MIŁEGO

DNIA

 

==============

 biuro od IX do VI czynne w środy

w godz. 10.00 - 13.00

 


nr konta ŚUTW

97 2030 0045 1110 0000 0140 6120 

 

 

 

 

 

Zarząd

 

III kadencja - od 29.03.2017

 

ZARZĄD

 

Prezes 
Krystyna Lasek tel. 505 718 322
Sekretarz Krystyna Stanikowska  
Skarbnik Wanda Jarosińska  
Członek Teresa Daleszyńska
Członek Bogusława Dębska
 
Członek Halina Dydycz  
Członek Mirosława Piątek  
Członek Marian Wilczyński  
Członek Krystyna Wojtasiewicz  

 

 KOMISJA REWIZYJNA

 

Halina Makarowska  Przewodnicząca
Joanna Chruściel
Członek
Elżbieta Lenik
Członek

 

 =============================================================

III kadencja - od 24.04.2015

 

ZARZĄD

 

Prezes Jan Starek  do 29.03.2017
Wiceprezes Krystyna Lasek  
Sekretarz Krystyna Stanikowska  
Skarbnik Wanda Jarosińska  
Członek Dębska Bogusława  
Członek Halina Dydycz  
Członek Mirosława Piątek  
Członek Marian Wilczyński  
Członek Krystyna Wojtasiewicz  

 

KOMISJA REWIZYJNA

 

 Halina Makarowska   Przewodnicząca  
 Janina Kasperska  Członek  
 Danuta Serafinowicz  Członek  

 

II kadencja - - 11.04.2011  22.04.2015

 

ZARZĄD

Krystyna Lasek    Prezes  
Halina Borkusz   Wiceprezes  
Jan Starek  Sekretarz  
Maria Łukaszewicz Skarbnik  
Joanna Chruściel        Członek  
Kazimierz Deptuła Członek niepełna kadencja
Wanda Karaśkiewicz Członek niepełna kadencja
Maria Kociuba  Członek niepełna kadencja
Janina Kupczak Członek  niepełna kadencja 
Lidia Kutarba Członek  
Marek Maciejowski     Członek niepełna kadencja
Ewa Sobolewska Członek niepełna kadencja

 

KOMISJA REWIZYJNA

Halina Makarowska Przewodnicząca
Barbara Dębska Członek
Janina Kasperska Członek

 

I kadencja - 24.04.2007- 11.04.2011

 

 ZARZĄD

Andrzej Wasilewski Prezes do 01.III.2008 niepełna kadencja.
Krystyna Lasek

Wiceprezes

 od 01.III.2008 - Prezes    

Władysława Chodorowska

Sekretarz do 01.III.2008  niepełna kadencja
Joanna Chruściel  Skarbnik / Członek
Helena Łopacka Członek
Halina Borkusz   Członek / Wiceprezes
Maria Łukaszewicz  Członek /Skarbnik  niepełna kadencja
Jan Starek  Sekretarz niepełna kadencja
Maria Kociuba    Członek niepełna kadencja
Lidia Kutarba Członek niepełna kadencja
Danuta Talerzowska Członek niepełna kadencja

 

 KOMISJA REWIZYJNA

 

Halina Makarowska Przewodnicząca
Barbara Dębska Członek
Janina Kasperska Członek

 

kadencja 2011- 2015

 

Nasi partnerzy Strona główna Federacja Zarząd Aktualności Plan zajęć Wycieczki Liderzy Terminarz Wczasy i wycieczki Statut Kultura Sprawozdania
  •