to przestrzeń dla ludzi
  • aktywnych
  • twórczych
  • chcących się rozwijać

ul. Rynek 39 pok. 26
w Miejskim Centrum Wspierania Inicjatyw
58-100 Świdnica

Prezes   513 005 811

sutw.swidnica@gmail.com

biuro i kasa czynne we wtorki i środy w godz. 10.00 – 14.00

Konferencja- Długowieczność w zdrowiu

Organizatorzy kampanii społecznej pn. Żyję świadomie” zapraszają ( niestety za wpłatą 20 zł) na konferencję poświęcona temu zagadnieniu.

Z informacji przesłanych od organizatora:

Fundacja World Healthy Living Foundation powstała w grudniu 2015 roku.Ideą, która przyświecała Fundatorom było stworzenie organizacji, która aktywnie promować będzie działania na rzecz poprawy zdrowia społeczeństwa, popularyzacji aktywnego stylu życia oraz będzie sprzyjała ludziom,którzy walczą o swoje marzenia , o uśmiech i o zdrowie.
I tak powstała Kampania Społeczna „Żyję Świadomie”, której celem jest szerzenie edukacji społecznej poprzez organizowanie Konferencji Zdrowia, początkowo w kilku dużych miastach w Polsce, dzisiaj średnio organizowanych jest około 20 konferencji w kraju i za granicą.Poszerzamy wiedzę ucząc o zdrowych nawykach i profilaktyce przeciw chorobowej.Wierzymy, że lepiej zapobiegać, niż leczyć.W ramach Kampanii prowadzone są wykłady z zakresu medycyny, naturoterapii oraz sposobów naturalnego wspomagania leczenia,Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest równowaga, dlatego podchodzimy do człowieka holistycznie.
Naturalną kontynuacją Konferencji Zdrowia są Kuby Zdrowego Życia, tak naprawdę to nie miejsca tylko społeczność, która jest świadoma i pragnie w sprzyjającym , doceniającym środowisku wprowadzać małymi krokami nowe nawyki.Z doświadczenia mogę powiedzieć, iż z czasem poza widocznymi zmianami, nawiązują się wspaniałe relacje.Na spotkaniach poza wiedzą, mamy zajęcia praktyczne, degustacje oraz dobra zabawę. Mam ogromną przyjemność organizowania takiej Konferencji Zdrowia u Państwa w Świdnicy. Prelegentem będzie Pani Bożena Schleicher ekspert i praktyk w dziedzinie odżywiania oraz  kuchni makrobiotycznej.Bardzo ciepła osoba, posiadająca dar praktycznego przekazywania wiedzy.Tematem konferencji będzie Długowieczność w zdrowiu czego Państwu i sobie życzę zapraszając z całego serca na PIERWSZĄ Konferencję Zdrowia w Świdnicy.

Więcej informacji na ulotce >>> tutaj

Informacje

KRS  0000275666

 

biuro i kasa czynne 

we wtorki i środy 
w godz. 10.00 – 14.00

 nr konta ŚUTW
97 2030 0045 1110 0000 0140 6120

Nasi partnerzy

to przestrzeń dla ludzi
  • aktywnych
  • twórczych
  • chcących się rozwijać

ul. Rynek 39 pok. 26
w Miejskim Centrum Wspierania Inicjatyw
58-100 Świdnica

Prezes   513 005 811

sutw.swidnica@gmail.com

biuro i kasa czynne we wtorki i środy w godz. 10.00 – 14.00