Wszystkim członkom naszego Stowarzyszenia przypominamy o opłaceniu składek. To przypomnienie kierujemy przede wszystkim do tych, którzy płacą składki raz na pół roku. Pierwsze pół roku niedługo się kończy, ale wy nie musicie czekać na przysłowiowy ostatni dzwonek.
Liderów prosimy o sprawdzenie, czy wszyscy członkowie waszych grup, mają aktualnie opłacone składki.