Międzypowiatowy tenis stołowy po raz pierwszy
5 maja 2026
Świdnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku już wiele razy prezentował wysoki poziom przy organizacji wielu, czasem naprawdę dużych imprez. Tak tez było i tym razem, tj. 5 maja 2026 r., kiedy to w Makowicach zostały zorganizowane I Międzypowiatowe Mistrzostwa Tenisa Stołowego „O Radość i Zdrowie” Tym razem zgodnie i efektywnie współorganizatorami były następujące instytucje i organizacje: Świdnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku Starostwo Powiatowe w Świdnicy (m.in. Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych). Gmina Wiejska Świdnica. Koalicja na Rzecz Zdrowego Starzenia...