to przestrzeń dla ludzi
  • aktywnych
  • twórczych
  • chcących się rozwijać

ul. Rynek 39 pok. 26
w Miejskim Centrum Wspierania Inicjatyw
58-100 Świdnica

Prezes   513 005 811

sutw.swidnica@gmail.com

biuro i kasa czynne we wtorki i środy w godz. 10.00 – 14.00

I znowu występujemy!

       W kolejnym roku nic nie dzieje się normalnie. Zamiast myśleć teraz  o wakacjach, to – po ośmiu miesiącach przerwy – nasza grupa miała wreszcie okazję pojawienia się na deskach scenicznych!

      W dniach 8 i 9 czerwca wystąpiliśmy w Teatrze Miejskim na koncertach finałowych XXIX Festiwalu Piosenki Przedszkolnej.               W październiku, w Morawie przedstawialiśmy Rzepkę i teraz też pokazaliśmy ten sam spektakl. Nawet dobrze się stało, bo po tak długiej przerwie, nie musieliśmy sobie za bardzo przypominać   ról. Tym bardziej, że to był już dwudziesty pokaz tej etiudy! Bawiliśmy się znakomicie, szczególnie że mieliśmy najbardziej wdzięcznych widzów. Kto, jak nie dzieci, tak żywo reagują na to, co dzieje się na scenie i głośno wyrażają swoje emocje! W pewnych momentach swoim śpiewem, okrzykami, śmiechem i oklaskami zagłuszały nasz podkład muzyczny.  To był naprawdę miód na nasze serca!

        Dnia 15 czerwca wystąpiliśmy w Przedszkolu Publicznym Zgromadzenia Sióstr Prezentek w Świdnicy. Oczywiście też z Rzepką. Nie mogliśmy odmówić  temu zaproszeniu – przecież  chodzi o dzieci – chociaż mamy bardzo dużo pracy związanej z  przygotowaniem nowych projektów. Maluchy świetnie się bawiły, zresztą my też, co widać na zdjęciach!

 Znowu jesteśmy w grze! Cieszymy się, że  możemy się spotykać, realizować to, co sprawia nam ogromną satysfakcję i radość!

W przedstawieniach  zamiennie brali udział:                                                                                                                                                        Basia Dębska, Marysia Jaksz, Wanda Karaśkiewicz, Grażynka Kozmowska, Janeczka Kupczak, Tadek Majewski, Maryla Latkowska, Wiesiek Łabęcki, Renata Olejnik, Ewa Sobolewska, Irena Śmiłek, Danusia Talerzowska, Ziutka Wróbel.

Nad dźwiękiem czuwała – jak zwykle – Ewa Oleśkiewicz.

Informacje

KRS  0000275666

 

biuro i kasa czynne 

we wtorki i środy 
w godz. 10.00 – 14.00

 nr konta ŚUTW
97 2030 0045 1110 0000 0140 6120

Nasi partnerzy

to przestrzeń dla ludzi
  • aktywnych
  • twórczych
  • chcących się rozwijać

ul. Rynek 39 pok. 26
w Miejskim Centrum Wspierania Inicjatyw
58-100 Świdnica

Prezes   513 005 811

sutw.swidnica@gmail.com

biuro i kasa czynne we wtorki i środy w godz. 10.00 – 14.00